غول چراغ جادو

1

                                     داستان علی بابا و غول چراغ جادو که ازداستانهای مهیج هزار و یک شب هستند که افسانه ای واقعی را به تصویر میکشد که گویای این است که انسانها هر ارزو و خواسته ای که دارند محقق میشود .در داستان که علی بابا قوری جادویی و شگفت انگیزی که پیدا کرده واز ان غولی خارج میشود و سه ارزوی اورا براورده میسازد و ان ارزوها هرچیزی میتوانند باشند .

در واقعیت هم چنین چیزی هست و این غول چراغ جادو اماده ی خدمتگذاری برای ما انسانهاست و اسم ان کائنات است که خداوند ان را مسخر و رام ما قرار داده تا با به کمک ان استعدادها و خواسته ها و ارزوهای خود را عملی بکنیم .همه ی انسانها دانش استفاده از ان را دارند و دروجود هر انسانی قرار داده شده است ولی انسانها ان را فراموش کرده اند . خوشبختانه در قرن اخیر انسانها به راز ان پی برده اند و ان را دراختیار کسانی قرار داده اند که طالب موفقیت و پیشرفت و شادی و زندگی پر از عشق هستند رازی که ان را قانون جذب مینامند و کتابهای بسیاری در رابطه با ان نوشته شده است که مهمترین انها عبارتند از بخواهید تا به شما داده شود خانم استرهیکس و کتاب راز از خانم راندا بران است که کمک شایانی به رشد و پیشرفت بشریت کرده اند.

قانون جذب یکی از بزرگترین قوانین خداوندیست که خداوند همه چیز را به واسطه ی ان در اختیار انسان  قرارمیدهد ولی نحوه ی دریافت ان بر عهده ی  شخص است . قانون جذب سه مرحله دارد:

۱-درخواست

۲-پاسخ

۳-دریافت

مرحله اول به راحتی صورت میپذیرد  و ما با طلب کردن و خواستن ان را به کائنات میفرستیم .و هر چیزی میتواند ان را بکار اندازد مثل تنوع دیدن نیاز و…

در مرحله ی دوم دائما صورت میپذیرد و همواره به خواسته ها ی ما پاسخ داده میشود همانطور که در قران خداوند میفرماید بخوانید مرا تا اجابت کنم شمارا پس همواره به درخواستهای ما پاسخ داده میشود.

ولی مرحله ی سوم دریافت کردن که مهمترین بخش ماجرا است و بدون ان امکان رسیدن به خواسته ها واهداف امکان پذیر نیست و دلیل انکه بسیاری از افراد به خواسته های خود نمیرسند و یا مدت بیشتری طول میکشد تا به خواسته های خود برسند هم این موضع است .قبل از اینکه به مرحله ی دریافت بپردازیم بهتر است به فرکانس و ارتعاش  بپردازیم تا مقوله ی دریافت را بهتر متوجه بشویم . همانطور که میدانید هر شی و هرچیزی در این دنیای مادی ارتعاش و فرکانس مخصوص خود را دارد . هر فکری که در ذهن ما وجود دارد نیز دارای انرژی و ارتعاش و فرکانس مخصوص به خود است و وقتی ما درمورد چیزی فکر میکنیم کلیدی را فعال میکنیم که به وسیله احساس انرژی و قدرت میگیرد و به کائنات فرستاده میشود و کائنات به ان پاسخ میدهد.یعنی اگر ما فکری مثبت داشته باشیم و احساس ما مثبت باشد فکر ما هم راستا با خواسته ی ماست واگر ما خواسته ای داشته باشیم ولی احساس نگرانی و ترس از نرسیدن به خواسته داشته باشیم کلید عمل نکرده و درجهت دور شدن از خواسته ی ما عمل میکند.و اگر فکر ما منفی باشد و احساس ما نیز منفی در جهت دور شدن از خواسته خود هستیم .از این مبحث میتوان چنین نتیجه گرفت که احساس مشخص کننده ی ارتعاش ما با ارتعاش خواسته های مان است.

مرحله ی دریافت نیز دقیقا ارتباط مستقیم با ارتعاش و احساس های ما دارد .اگر احساس و فکر ما مثبت و هم جهت با خواسته هایمان باشد در سریعترین زمان ممکن به خواسته ی و ارزوی خود میرسیم ولی اگر فکر ما مثبت ولی احساس ما منفی باشد مارا از خواسته و ارزوی خود دور میکند . هرچیزی امکان به وقوع پیوستن را دارد هر خواسته ای عملی میشود به شرط انکه ایمان و باور داشته باشیم و احساس عالی نسبت به این موضوع داشته باشیم و هر لحظه احساس کنیم به خواسته ی خود میرسیم .

تصویرسازی ذهنی کمک شایانی میکند به اینکه ما احساساتمان را نسبت به خواسته هایمان خوب کنیم .روشی که وجود دارد این است که ۶۸ ثانیه تصویر سازی نسبت به خواسته ی خود داشته باشیم فارغ از ان که میرسیم یا نمیرسیم و ما باید لحظه ی رسیدن به خواسته ی خود را ببینیم .هر فکری وقتی ۱۷ ثانیه روی ان تمرکز کنیم فعال میشود و وقتی به زمان ۶۸ ثانیه  رسید با خواسته هایمان هم فرکانس شده و درسریعترین زمان ممکن مارا به خواسته هایمان میرساند .بهتر است از خواسته های کوچک شروع کنید تا ذهن ناخوداگاه باور کند که چنین چیز هایی امکان پذیر است  و کم کم خواسته هایمان را بزرگتر میکنیم .وقتی از خواب بیدار میشویم و هنگام خواب بهترین زمان برای تصویرسازی ذهنی است و هرچه واضح تر باشد ما را به خواسته ها و ارزوهایمان نزدیکتر میکند.من وقتی این روش را یاد گرفتم در شغل خود استفاده کردم که ان زمان فروش مصالح ساختمانی بود . و توانستم از این طریق و چند روش دیگر کامیونی را بابهترین شرایط و قیمت حتی بهتر از ان چیزی که تصور میکردم خریداری کنم  که قیمت ان ۲۰۰ میلیون تومان بود .من ان زمان انقدر پول نداشتم و یک دهم پول انرا داشتم  شاید کمی باورش سخت باشد ولی انسانهایی درمسیر ادم قرار میگیرند که کمک میکنند به خواسته هایتان برسید ودست خداو کائنات روی زمین میشوند تا تو را به خواسته ات برساند.در مقالات اتی به روشهای گوناگون برای بالا بردن احساسات مثبت و خوب می پردازیم تا شما عزیزان هم بتوانید به وسیله ی ان به خواسته هایتان در سریعترین زمان ممکن برسید.

 

1 نظر
  1. بنده خدا می گوید

    سلام
    احسنتم بسیار عالی فرمودید
    (لکن ناگفته نماند در علوم غریبه این افسانه جلوه ای محقق و موجود دارد و موهومی نیست)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.