قوانین برره ای

0
با سلام به شما دوستان عزیز از شما سپاسگزارم که به این سایت تشریف اوردید.
شاید شنیدید که میگن به هر چی فکر کنی همون میشه ولی میبینیم که هرچی فکر میکنیم هیچ اتفاقی نمی اوفته.دلیلش چیه ؟آیا قانون جذب وجود نداره و قوانین برره ای بر ما حاکمه؟آیا هر حرفی که درمورد قانون جذب میزنن اشتباهه؟آیا مارا گول میزنن؟ آیا قانون جذب توهمی بیش نیست؟ آیا مثل برره ای ها بشنیم و نگاه کنیم و فکر کنیم و هیچ کاری نکنیم مزرعه ی زندگیمون خود به خود آبیاری و سرسبز میشه؟

توی فیلم برره دیدید که شیرفرهاد و احالی برره چطوری زمین های نخود خودشون را شخم میزدند و می کاشتند و برداشت می کردند اما هیچ کاری انجام نمی دادند و فقط با نگاه کردن این کاررا انجام میدادند.آنها در گوشه ای زیر درخت می نوانین برره ایشستند و با نگاخه کردن به زمین آن را آبیاری می کردند و یا آفتاب را به زمین می تاباندند  جزو  قوانین برره ای بود که بسیار خنده دار بود.
این داستان بسیار آشنا می آید .من وقتی به این سریال نگاه می کنم می گویم که چقدر رفتار مردم برره شبیه افرادی است که فقط می پندارند که با نشستن و وفقط با فکر کردن اوضاع زندگیشان بهتر و بهتر می شود و یا می گویند که به هرچه فکر می کنیم اتفاق نمی افتد و یا برعکس آن می شود و بعد از مدتی می گویند که این حرف دروغی بیش نیست و یا می گویند که این حرف غیر ممکن است.
بسیاری از افراد این موضوع را درک نکرده اند که فکر کردن اولین قدم در جهت رسیدن به خواسته هاست و همه ی ماجرا نیست وقوانینی که جهان را اداره می کند با قوانین برره ای در تضاد است و به همین خاطر است که بسیاری بعد از فکر کردن بسیار نسبت به خواسته های خود نا امید شده و قوانینی که بر جهان حاکم است را انکار می کنند.
قوانین جاذبه یکی از قویترین و مهم ترین قوانین است که کارایی بسیاری در زندگی بشریت دارد و بسیاری توانسته اند با استفاده از این قانون زندگیشان را متحول کنند و به خواسته های خود در سریعترین زمان ممکن برسند که مسلما این  قوانین قوانین برره ای نیستند.

طبق قوانین فیزیک هر شی و ذره ای که در کائنات وجود دارد دارای انرژی و ارتعاش است پس فکر ما نیز دارای انرژی و ارتعاش و فرکانس یا بسامد است که می تواند قدرت بگیرد و یا قدرت داشته باشد که بستگی به ارتعاشی که از افکارمان می فرستیم دارد .
در این جهان هر چیزی هم سنگ هم طراز و یا عین خود را جذب می کند و افکار ما نیز از این قانون مستثنی نیستند اما به شرطها و شروطها. شرط اینکه افکار ما به ثمر بنشیند این است که با احساس مثبت همراه شود که بسیار به باورها ی ما بستگی دارد که با تغییر باورها زندگی ما عوض می شود و شرایط و تفاقاتی را تجربه می کنیم که ما را به سمت اهداف و خواسته هایمان راهنمایی می کنند.
باورها مثل نیتروژن در اتومبیلهای سوپر اسپرت عمل می کنند و یا به عنوان ترمز دستی که مانع حرکت خودرو می شوند عمل میکنند .بسیاری از باورها محدود کننده هستند و آنها را ما از دیگران یاد گرفته ایم و یا تجربه ای که باعث ایجاد باور جدید در ما شده است.باور یعنی تکرار یک فکر به تعداد خیلی زیاد که ذهن آن را باور می کند  وذهن انسان به این طریق برنامه ریزی می شود و ما باتوجه به این برنامه ریزی ها ی ذهنی با اتفاقت روزمره ی خود برخورد می کنیم . ما با باورهای شکل گرفته ی خود ارزش های زندگی خودمان را تعیین می کنیم و به نتایجی می رسیم که هم راستا با باور های ماست.
وقتی ما هدفی یا خواسته ای داریم باید اقداماتی انجام دهیم و به سمت خواسته ها قدم برداریم اما لزوما قرار نیست کارهای بسیار بزرگ انجام دهیم .می توانیم با قدمهای کوچک و از کارهای کوچک شروع کنیم . شاید شنیده اید که می گویند سنگ بزرگ علامت نزدن است. وقتی یک خواسته ی بزرگ دارید قطعا شاید بترسید که نشود اما فیل را چگونه می شود خورد؟ لقمه لقمه. این لقمه ها افکار مثبت ، باورها،احساسات مثبت، شادی ، سپاسگزاری و هر چیزی می تواند باشد .
وقتی ایمان  و باور داشته باشید که به خواسته های خود می رسید قطعا نیمی از راه را رفته اید و عمل در راستای رسیدن به خواسته چنان انرژی و اشتیاقی در شما ایجاد می کند که با سرعت هرچه تمامتر در کمترین زمان ممکن به خواسته های خود برسید و شرایط ، افراد و اتفاقاتی برای شما رخ خواهد داد که زندگیتان را دگرگون خواهد ساخت وشما را به حرکت وا میدارد و هرروز بر رشد و پیشرفت شما می افزاید و شما را از قوانین برره ای دور خواهد ساخت.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.