قدرت کلام

0
سلام .مجتبی مرادی هستم مدیر مسئول سایت موج افکار و نویسنده ی کتاب صندوقچه ای از طلا و مدرس دوره های رشد فردی موفقیت و ثروت مبتنی بر قوانین جذب.امروز می خوایم تو این مقاله به قدرت کلام و کارهایی که می تونیم به کمک قدرت کلام انجام بدیم ، بپردازم و چند عبارت را که می تونه به ما احساس عالی بده و نتایج دلخواه ما را به ارمغان بیاره به شما عزیزان توضیح بدم.
چگونه از قدرت کلام استفاده کنیم
قدرت کلام

شاید شنیدید که می گن زبونم بلای جونم شد؟ ماها خیلی وقتا یه حرفیی می زنیم که بعد از گفتنشون پشیمون می شیم و می گیم که برای چی این حرف زدم و یا از چیزی حرف میزنیم و اون اتفاق میوفته.
کلام ما دارای انرژی و ما اگه بتونیم ذهنمون را برنامه ریزی کنیم و روی خودمون هم کار کنیم می تونیم از این ابزار برای رسیدن به خواسته ها مون ازش استفاده کنیم چون یکی از ابزار قدرتمند و دارای انرژی هست که ما میتونیم از این انرژی در جهت رشد و پیشرف خودمون ازش استفاده کنیم .
قدرت کلام رو میشه هر لحظه توی زندگی خودمون ببینیم .مثلا چند وقت پیش رفته بودم ی کتابخونه که چنتا پوشه بگیرم خیلیم شلوغ بود هیچکس حرفی نمیزد منتظر بودن فروشنده بیاد خوب منم که از قدرت کلام آگاه بودم بلند و رسا گفتم امکان داره چنتا پوشه به من بدید فروشنده بدون معطلی کار من رو راه انداخت.

در دین اسلام هم سفارش شده به درست و مثبت حرف زدن که پیامبر می فرماید:
قبل از صحبت کردن حرفت را نوشخار کن بعد بگو
یا ضرب المثلی هم د رزبا خودمان وجود دارد که می گوید:
زبان سرخ سرسبز را می دهد بر باد
ما با این زبان می تونیم به خیلی از خواسته های خودمون دست پیدا کنیم و یا از آونها دور بشیم بستگی به خودمون دارد که چطوری از این ابزار استفاده بکنیم.
در کتاب چهار اثر از فلورانس به این موضع بسیار پرداخته شده است که در عباراتی می گوید کلام تو عصای معجزه گر توست و یا در قسمتی می گوید از روی کلام تو بر تو حکم میشود.
اگر بگویی میشود قطعا اتفاق می افتد و اگر بگویی نمی شود کلام تو اجرا خواهد شد.
از این ابزار در طول تاریخ بسیاری از افراد تونستن به نفع منافع خودشون استفاده کنند که یکی از اونها هیتلر بود که با سخنرانی های خودش باعث ایجاد جنگ جهانی دوم شد و تونست ملت آلمان را برای جنگ یکپارچه کنه.
کلام هم مثل تمام چیز هایی که توی کائنات وجود داره دارای انرژی که وقتی ما داریم صحبت می کنیم داریم انرژی را با کلام به محیط خودمون انتقال می دیم .

تلقین

حتما در مورد تلقین چیزایی شنیدین و درمورد قدرتی که می تونه داشته باشه هم اطلاعاتی دارین. برای من خیلی پیش اومده که ی نفر ی چیزی رو به من تلقین کرده که مثلا نمی تونی فلان کارا انجام بدی بعد اتفاقی که می افتاد چی بود نمی تونستم انجامش بدم یا اینکه می گفتن فراموشکاری و واقعا این اتفاق می افتاد .
یا گاهی اوقات پیش میو مد که به خودم می گفتم چقدر خنگ بازی در میاری و واقعا کارایی می کردم که واقعا احمقانه بود.این موضوع دیگه داشت برام درد آور می شد که گفتم خوب بزار با خودم خوب صحبت کنم ببینم چی میشه ؟ اتفاق جالبی که افتاد این بود که شروع کردم به تلقین مثبت و عبارت تاکیدی مثبت در مورد خودم به کار بردن که الان جوری شده که حتی با مشغله ی خیلی زیاد بندرت چیزی رو فراموش می کنم به ندرت عصبانی و یا ناراحت میشم . خودما عاشقانه دوست دارم و دیگران هم منو واقعا دوست دارن .

پرتقال

یه آزمایشی از شبکه ی آموزش پخش شد که خیلی برام جالب بود . یه خانومی یه پرتقال رو نصف کرده بود و هر کدوم را داخل ی محفظه ی شیشه ای گذاشته بود . روی یک شیشه عبارت مثبت نوشته بود و روی یکی دیگه یه عبارت منفی نوشته شده بود که اتفاق خیلی جالب افتاده بود. اونی که عبارت منفی روش نوشته شده بود پرتقال داخلش گندیده شده و کپک زده بود اما اویکی نصفه پرتقال بعد از یک ماه هیچ اتفاق خاصی براش پیش نیومده بود .باهم این فیلم زیبا را می بینیم.

دوستان عزیز تحقیقات این چنینی بسیار زیادن .اولین بار یه دانشمند ژاپنی بنام ماسارو ایموتو تحقیقاتی در مورد کلمات و کلام روی مولکولهای آب انجام داد که توی جهان عین بمبم ترکید . این دانشمند و نویسنده اومد با میکروسکوپ آرایش مولکولی آب را بررسی کرد و دید که وقتی عبارات مثبت به کار می بره آرایش مولکولی آب بسیار زیبا میشه اما وقتی عبارات منفی به کار میبره آرایش مولکولی آب به بدترین شکل در میاد .

تاثیر کلام بر ما

همونطور که میدونید بیشتر از دو سوم بدن ما را هم اب تشکیل میده که قدرت کلام و صحبت می تونه تاثیرات بسیار زیادی روی بدن ما داشته باشه می تونه باعث سلامتی شما بشه و یا بیماری . بزارید براتون از خودم بگم و تاثیر قدرت کلام برای بدن خودم رو که واقعا معجزه های زیادی دیدم کافیه شما هم امتحان کنید . هرموقع دندونم درد می گیره و یا سرم و یا هرجای دیگه از بدنم شروع میکنم قربون صدقه ی اون اندام و به اون اندام عشق میدم خیلی جالب سریع دردش ساکت میشه .
کلام قدرت بسیار زیادی داره مخصوصا اگر خودمون به خودمون بگیم .طبق تحقیقات به عمل او مده اگر انسان یکبار به خودش بگه نمی‌تونم و یا هر چیز دیگه ای ، یک فرد دیگه ویا هفده نفر باید به او بگن می‌تونی تا تاثیر این حرفی را که به خودش زده را خنثی کنه.
من یه برادری دارم که قدرت کلام بسیار قوی داره اما توی اتفاقات منفی.مثلا میگه این کار نمیشه واقعا براش نمیشه و همیشه بهش میگم که تو قدرت کلام خوبی داری چرا ازش درست استفاده نمی کنی و یا بعضی اوقات میگه اگه شانس ماست فلان اتفاق خوب نمی افته و واقعا اتفاق نمی افته ولی من میگم سریع برام اتفاق می افته.
البته نا گفته نمونه که ذهن ما برنامه ریزی شده و ما با تغییر باور می تونیم خیلی راحت از این موضوع به نفع خودمون استفاده کنیم که با تکرار و تمرین می تونیم به این مهم دست پیدا کنیم .

موسیقی

بعضی چیزا هستند که می تونن خیلی سریع توی ضمیر ناخودآگاه ما تاثیر بزارن یکی از اونها
موسیقی هستش که خیلی راحت می تونه توی ضمیر نا خودآگاه ما تاثیر بزاره . دقت کردین وقتی آهنگ غمگین گوش میدین چه حسی بهتون دست میده غم عالم آدما می گیره .آدم دپرس میشه وگاهی بغض آدما میگیره و بعد میگیم عجب این آهنگ چقدر با زندگی من هم خونی داره و یا برعکسشم هست وقتی آهنگ شاد گوش میدیم روحیمون تازه میشه و پرنشاط میشیم مخصوصا اگه یه آهنگ قاسم آبادی توپم باشه که دیگه نور علی نور .خیلی راحت میشه این دو موضوع را تشخیص داد که چه تاثیری روی ما دارن.
یادم میاد چند سال پیش فقط آهنگای غمگین گوش میدادم و جوری شده بود که افسردگی شدید گرفتم که یکی از دلیلای این اتفاق آهنگ بود .وقتی اگاهی ادم میره بالا و میفهمه که چه اتفاقاتی می تونه از نا آگاهی برای آدم بیوفته سعی میکنه راهخ درست رو انتخاب کنه و حتی توی آهنگ گوش دادن هم وسواس به خرج بده .ما باید مراقب باشیم که حتی آهنگهای شادی که محتوای منفی دارن را گوش ندیدم کار سختیه ولی خوب ارزشش را داره که سلامتی و شادی و موفقیت را تو زندگیمون تجربه کنیم .

تمرین

خوب برای اینکه بتونیم از این ابزار قدرتمند به نفع خودمون استفاده کنیم یه سری تمرینات باید انجام بدیم و با تکرار و تمرین جایگاهش رو توی ذهن ناخود آگاهمون درست کنیم . برای این کار باید جملاتی را چندین بار بگید جملاتی که بهتون حس خوب میده چون احساس دریچه ورود و رسیدن به خواسته هاست. اگه شما به یک عبارت و جمله ای حس خاصی نداشته باشین عملا هیچ اتفاقی نمی افته پس سعی کنید جملاتی را انتخاب کنید که حس خوب و شادی رو در شما ایجاد می کنه که ما به این جملات می گیم عبارات تاکیدی و هرچی بیشتر از این جملاتن استفاده کنید قدرت بیشتری پیدا می کنن و اتفاقاتی رو توی زندگی تجربه می کنید که خواهانش هستید و همچنین به سطحی از سلامتی می رسید که دیگه حتی سرما هم نخورید به شرط تمرین و تکرار.
امکان داره روزای اول تمرین یادتون بره که باید عبارات تاکیدی را بگید؛اشکالی نداره این امر خیلی طبیعیه و هر زمان به یادتو ن اومد عبارات را بگید انقدر تکرار کنید تا به طور غیر ارادی اونها را دائما بازگو کنید.
شما می‌تونید عباراتی را برای خودتون طراحی کنید و از اونهادر جهت رشد و موفقیت خودتون استفاده کنید درنظر داشته باشید که عبارات باید در شما ایجاد حس عالی کنند و به شما انگیزه و انرژی بده. شما باید به عباراتی که می گیید ایمان و باور داشته باشید.
در کتااب بیندیشید و ثروتمند شوید ناپلئون هیل می گه برای اینکه بتونیم به ضمیر ناخودآگاه خود تاثیر بذاریم با کمک ایمان و تلقین به خود می‌تونیم این کار را انجامبدیم. زیرا وقتی به یک‌چیز ایمان و باور داشته باشیم و اون را دائما تکرار کنیم ذهن ناخود آگاه اون رو باور می‌کنه و هر چیزیا که باور کنه در دنیای فیزیکی متجلی میکنه.
چنتا عبارت تاکیدی براتون اوردم که ذهنتون برای پیدا کردن عبارت تاکیدی که حس خوبی به شما بده را پیدا کنید . امیدوارم با تکرار و تمرین از این ابزار به بهترین نحو ممکن استفاده کنید و نتایج عالی بگیرید و در ضمن تجربیاتتون را با ما به اشتراک بزارید. شاد پیروز موفق و موج افکارتون زندگیتون را متحول کنه.

۱- زندگی من هر لحظه و از هرجهت عالی و عالیتر می شود.
۲- پول درآوردن آسانترین کار دنیاست .
۳- من لایق بهترینها هستم من لایق ثروتمند شدنم.
۴- من از نظم الهی سرشارم من هم اکنون در نظم متعالی قراردارم.
۵- من انسان خلاق ،ثروتمند ، باهوش ، بی نظیر و فوق العاده ای هستم.
۶- من قانون توانگری را جاری می سازم تا ثروتمند شوم.
۷- خدا پیشاپیش من گام بر میدارد تا راه موفقیتم را هموار کند.
۸- من شغلی دارم عالی با خدمتی عالی با روشی عالی برای در آمد عالی.
۹-خدایا طرح الهی مرا به من نشان بده و بگذار آن را عملی کنم.
۱۰- خداوند بر من مقرر کرده ثروتمند شوم.
۱۱- تنها راه رسیدن به خدا ثروتمند شدن است.
۱۲- هر انسان حلقه ی طلایست در زنجیره ی خیر و صلاح من.
از کتاب چهار اثر از فلورانس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.