شکرگزاری

0

شکرگزاری

دوستان عزیز قصد داریم در این مقاله نحوه ی ایجاد احساس بهتر نسبت به موضوعات  واتفاقات مختلف زندگی و همچنین ایجاد نشاط بیشتر در زندگی و بالا بردن ایمان نسبت به خداوند بوسیله ی شکر کزاری بپردازیم و راه حلهای عملی بسیار ساده و سودمند را دراختیار شما عزیزان بگذاریم .

در ابتدا میخواهیم در مورد اینکه چگونه شکر گزاری روی احساسات و عواطف ما تاثیر میگذارد صحبت میکنیم:

شکرگزاری یکی از عالیترین و بهترین راهها برای ایجاد احساس خوب هست بدلیل اینکه نزدیک ترین فرکانس به فرکانس خدای متعال است که باعث میشه ما روی داشته های خودمون تمرکز کنیم و نیمه ی پر لیوان را ببینیم و باعث مثبت اندیشی میشود.وقتی ما روی نکات مثبت زندگی و به داشته های خود تمرکز میکنیم ناخوداگاه حس ما بهتر و عالیتر میشود و سعی و تلاش ما هم بیشتر شده از اه و ناله  دوری میکنیم و باعث میشود رزق و روزی بیشتر ثروت بیشتربه سمت ما بیاید که مصداق شعر “شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند”. شکر گزاری یعنی تمرکز به داشته ها و دوری جستن از حس بد و نداشته ها .

دوستان عزیز ما میتوانیم به وسیله ی شکر گزاری زودتر به خواسته های خودمان برسیم و وقتی احساسات ما برانگیخته شد ایمان ما هم زیادتر میشود و در نتیجه کارهای ما به بهترین نحو ممکن انجام می پذیرد و باعث میشود سلسله احساسات بهتر داشته باشیم که خود باعث اتفاقات بهتر در زنگی ما میشود .

چگونگی شکر گزاری بسیار مهم است که ما چطورشکرگزاری کنیم  کاری که ما باید انجام دهیم به این صورت است که:

ابتدا صبح ها وقتی از خواب بیدار میشیم خدارا بابت نعمات فراوانی و بیشماری که ما داده شکر میگوییم  و روی کاغذ حتما باید نوشته شود مثل سلامتی خانواده دوستان  وسایل و….و همینطور قبل از خواب خدارو بوسیله ی نعماتی که در طول روز به ماداده را شکر میگوییم و مینویسیم .وقتی ما خواسته ای داریم اگر به صورت شکر گزاری باش  و خدارو بابت رسیدن به خواسته یمان به صورت مضارع ودر زمان حال شکر میگوییم و وقتی شکرگزاری میکنیم ارتعاش و فرکانس ما با فرکانس خدا یکی میشود و ما به انرژی منبع وصل میشویم که خود باعث ایجاد احساس بهتر و گشایش مسیر رسیدن به خواسته ها در کمترین زمان ممکن میشود .

پس اگر میخواهید سریع تر به خواسته های خود برسید و احساس بهتر داشته باشید بهتون پیشنهاد میکنم هرروز در صبح وشب شکرگزاری بکنید و خداروبابت نعمات بی شماری که داده شکرش را بجا بیاوریم .

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.